تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان کاشمر - جدال یوزهای ایرانی با گرگ های سفید برای صدرنشینی


به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، شاگردان کی روش فردا ساعت 16:30 در تاشکند به مصاف تیم صدرنشین ازبکستان می رود.

تیم ملی فوتبال کشورمان با 4 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به کره جنوبی در جایگاه دوم قرار دارد. اگر شاگردان کی روش بتوانند سه امتیاز مقابل ازبکستان را کسب کنند در آن صورت شانس حضور در صدر جدول را دارند به شرطی که کره جنوبی مقابل حریفش پیروز نشود.

در آن سوی میدان، تیم ملی ازبکستان ملقب به گرگ های سفید با 6 امتیاز صدرنشین گروه A است .بر این اساس ازبک ها قصد دارند از میزبانی خود استفاده کنند و با برد این بازی صدرنشینی خود را تثبیت کنند اما کار سختی مقابل یوزهای ایرانی دارد.

ازبک ها در 13 بازی اخیر خود در سال 2016 فقط در در یک دیدار تدارکاتی مقابل کانادا شکست خوردند و 12 دیدار را با برد پشت سر گذاشتند. 

در آن سوی میدان هم تیم ملی ایران از بازی دور برگشت مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل مقابل ازبکستان در هیچ بازی شکست نخورده است و باید دید این روند شکست ناپذیری در تاشکند هم ادامه می یابد یا نه!

برتری ملی پوشان ایران مقابل ازبک ها

تیم های ملی ایران و ازبکستان تاکنون 5 بار به مصاف هم رفتند که 3 برد سهم ایران و یک برد سهم ازبک ها و یک تساوی هم در کارنامه این دو تیم دیده می شود.

نکته دیگر اینکه تیم ملی در دوران مربیگری کی روش سه بار مقابل ازبکستان قرار گرفته است که دو بازی در تورنمت انتخابی جام جهانی 2014 برزیل و یک بازی دوستانه بوده است که حاصل آن دو پیروزی و یک شکست بود.

لوبانف دروازه بان ازبکستان فصل گذشته در پرسپولیس حضور داشت و شناخت خوبی از بازیکنان ایرانی دارد و این موضوع کار را برای ملی پوشان سخت می کند. 

تقابل تفکرات کی روش و بابایان سرمربیان دو تیم به جذابیت این بازی می افزاید. 

بنجامین ویلیامز داور جنجالی ایران و عراق قضاوت این بازی را برعهده دارد. 

به هر حال باید دید شاگردان کی روش می توانند صدر نشینی را از ازبک ها پس بگیرند یا نه!ارسال توسط سپهر آریا
نظرات (1)
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
برترین بخش دانشگاه آزاد کدام مورد می باشد؟
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin