تبلیغات
دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان کاشمر - صالحی: حضور در میدان رقابت با ریاست جمهوری را خلافِ راه صواب می‌دانم


صالحی: حضور در میدان رقابت با ریاست جمهوری را خلافِ راه صواب می‌دانم
به گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، علی اکبر صالحی با انتشار پیامی به برخی گمانه زنی ها و تحلیل های سیاسی منتشر شده در فضای مجازی و در سطح رسانه های گروهی مبنی بر احتمال نامزدی وی در انتخابات ریاست جمهوری آتی پایان داد. 

متن پیام معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران به شرح ذیل می باشد: 
 
بسم الله الرحمن الرحیم 
 
 بنا بر برخی گمانه زنی ها و تحلیل های سیاسی منتشر شده در فضای مجازی و در سطح رسانه های گروهی، اطلاع یافتم که بعضی عزیزان، نکاتی را مبنی بر احتمال نامزدی اینجانب جهت تصدّی مقام ریاست جمهوری اسلامی ایران مطرح نموده اند. 
 
نخست لازم به ذکر است که چنانچه این کمترین، چنین سودایی در سر داشتم، زمانی پای در این کارزار می نهادم که شرایط و موقعیّت برای حضور در این میدان به مراتب فراهم تر بود. امّا اینجانب هیچ گاه خود را آراسته به هنرها و کمالاتِ لازم برای احراز این مقام ندانسته ام و همچنان بر این عقیده استوارم. 
 
افزون بر این، بنده حضور در میدان رقابت با ریاست محترم جمهوری را خلاف اخلاق و ادبِ سیاسی تلقّی نموده و بر خود فرض می دانم که حدّ خود بشناسم. هر اقدامی به وارونۀ آنچه گفته شد، خلافِ راه صواب و نقضِ رأی اولی الالباب است. 
 
ضمن سپاس و قدردانی از حُسن ظنّ دوستان، از درگاه یگانۀ هستی بخش مسئلت می نمایم تا دولت خدمتگزار را در تداوم بخشیدن به اقدامات مؤثّر خود در پیشبرد اهداف نظام اسلامی موفّق بدارد و این بندۀ ناچیز را در ادامۀ خدمت به میهن عزیز اسلامی در سایۀ هدایت های رهبر فرزانۀ انقلاب اسلامی و تدابیر ریاست محترم جمهوری یاری رساند. 
 
  
 
سینۀ تنگ من و بار غمِ او هیهـات                        مردِ این بار گران نیست دلِ مسکینم 
 
من اگر رند خراباتم و گر زاهدِ شهر                  این متاعم که همی بینی و کمتر زینم 
 

علی اکبر صالحی 
 
معاون رییس جمهور  و رییس سازمان انرژی اتمی ایرانبرچسب ها: صالحی،
ارسال توسط سپهر آریا
نظرات (1)
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
برترین بخش دانشگاه آزاد کدام مورد می باشد؟
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin